RN732ATTD1292A05
Mfr.Part #
RN732ATTD1292A05
Description
RES 12.9K OHM 0.05% 1/10W 0805
Working Voltage :
150V
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Resistance :
12.9kOhm
RN73
Additional Feature :
Ultra Precision
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Operating Temperature :
-55°C~155°C