RN732ATTD1291F100
Mfr.Part #
RN732ATTD1291F100
Description
RES 1.29K OHM 1% 1/10W 0805
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±1%
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
yes
Additional Feature :
Ultra Precision
Working Voltage :
150V
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm