RN732ATTD1291A05
Mfr.Part #
RN732ATTD1291A05
Description
RES 1.29K OHM 0.05% 1/10W 0805
Working Voltage :
150V
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Tolerance :
±0.05%
Temperature Coefficient :
±5ppm/°C
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
1.29kOhm
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm