RN732ATTD1271F25
Mfr.Part #
RN732ATTD1271F25
Description
RES 1.27K OHM 1% 1/10W 0805
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Working Voltage :
150V
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Resistance :
1.27kOhm
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Tolerance :
±1%