RN732ATTD1270D25
Mfr.Part #
RN732ATTD1270D25
Description
RES 127 OHM 0.5% 1/10W 0805
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
2
Pbfree Code :
Resistance :
127Ohm
Working Voltage :
150V
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
ECCN Code :
EAR99
Tolerance :
±0.5%
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C