RN732ATTD1262F10
Mfr.Part #
RN732ATTD1262F10
Description
RES 12.6K OHM 1% 1/10W 0805
ROHS3 Compliant
Additional Feature :
Ultra Precision
Tolerance :
±1%
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Working Voltage :
150V
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W