RN732ATTD1240A25
Mfr.Part #
RN732ATTD1240A25
Description
RES 124 OHM 0.05% 1/10W 0805
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Working Voltage :
150V
Tolerance :
±0.05%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
124Ohm