RN732ATTD1232F50
Mfr.Part #
RN732ATTD1232F50
Description
RES 12.3K OHM 1% 1/10W 0805
Working Voltage :
150V
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Tolerance :
±1%
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
12.3kOhm