RN732ATTD1232B50
Mfr.Part #
RN732ATTD1232B50
Description
RES 12.3K OHM 0.1% 1/10W 0805
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Working Voltage :
150V
Resistance :
12.3kOhm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Additional Feature :
Ultra Precision
Tolerance :
±0.1%
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Pbfree Code :
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W