RN732ATTD1231F25
Mfr.Part #
RN732ATTD1231F25
Description
RES 1.23K OHM 1% 1/10W 0805
Working Voltage :
150V
Surface Mount :
yes
Additional Feature :
Ultra Precision
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
1.23kOhm
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm