RN732ATTD11R8D25
Mfr.Part #
RN732ATTD11R8D25
Description
RES 11.8 OHM 0.5% 1/10W 0805
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
RN73
ECCN Code :
EAR99
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
0805 (2012 Metric)
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Resistance :
11.8Ohm
Tolerance :
±0.5%
Operating Temperature :
-55°C~155°C