RN732ATTD1172D25
Mfr.Part #
RN732ATTD1172D25
Description
RES 11.7K OHM 0.5% 1/10W 0805
Tolerance :
±0.5%
Resistance :
11.7kOhm
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Pbfree Code :
Working Voltage :
150V
Operating Temperature :
-55°C~155°C