RN732ATTD1143B25
Mfr.Part #
RN732ATTD1143B25
Description
RES 114K OHM 0.1% 1/10W 0805
Working Voltage :
150V
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Pbfree Code :
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Terminal Shape :
WRAPAROUND
Resistance :
114kOhm
Tolerance :
±0.1%
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Surface Mount
Additional Feature :
Ultra Precision
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm