RN732ATTD1142F100
Mfr.Part #
RN732ATTD1142F100
Description
RES 11.4K OHM 1% 1/10W 0805
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Tolerance :
±1%
Resistance :
11.4kOhm
EAR99
Additional Feature :
Ultra Precision
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Working Voltage :
150V