RN732ATTD1141F50
Mfr.Part #
RN732ATTD1141F50
Description
RES 1.14K OHM 1% 1/10W 0805
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Working Voltage :
150V
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
WRAPAROUND
Additional Feature :
Ultra Precision
Resistance :
1.14kOhm
Tolerance :
±1%
Power (Watts) :
0.1W 1/10W