RN732ATTD1140F100
Mfr.Part #
RN732ATTD1140F100
Description
RES 114 OHM 1% 1/10W 0805
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
RECTANGULAR PACKAGE
Additional Feature :
Ultra Precision
0805 (2012 Metric)
ECCN Code :
EAR99
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Working Voltage :
150V
Resistance :
114Ohm
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C