RN732ATTD1130F25
Mfr.Part #
RN732ATTD1130F25
Description
RES 113 OHM 1% 1/10W 0805
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Package / Case :
0805 (2012 Metric)
Pbfree Code :
yes
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Tolerance :
±1%
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Additional Feature :
Ultra Precision
Resistance :
113Ohm