RN732ATTD1130F100
Mfr.Part #
RN732ATTD1130F100
Description
RES 113 OHM 1% 1/10W 0805
Resistance :
113Ohm
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Pbfree Code :
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Resistor Type :
FIXED RESISTOR
ECCN Code :
EAR99
Additional Feature :
Ultra Precision
Working Voltage :
150V