RN732ATTD1112D100
Mfr.Part #
RN732ATTD1112D100
Description
RES 11.1K OHM 0.5% 1/10W 0805
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Working Voltage :
150V
Resistance :
11.1kOhm
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm