RN732ATTD1112C25
Mfr.Part #
RN732ATTD1112C25
Description
RES 11.1K OHM 0.25% 1/10W 0805
Tolerance :
±0.25%
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Working Voltage :
150V
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Surface Mount
ECCN Code :
EAR99
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Resistance :
11.1kOhm