RN732ATTD1112B10
Mfr.Part #
RN732ATTD1112B10
Description
RES 11.1K OHM 0.1% 1/10W 0805
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Working Voltage :
150V
Tolerance :
±0.1%
Temperature Coefficient :
±10ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Pbfree Code :
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Resistance :
11.1kOhm