RN732ATTD1111B25
Mfr.Part #
RN732ATTD1111B25
Description
RES 1.11K OHM 0.1% 1/10W 0805
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Working Voltage :
150V
Surface Mount
Additional Feature :
Ultra Precision
Resistance :
1.11kOhm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
ECCN Code :
EAR99
Pbfree Code :
Tolerance :
±0.1%
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W