RN732ATTD1111B05
Mfr.Part #
RN732ATTD1111B05
Description
RES 1.11K OHM 0.1% 1/10W 0805
WRAPAROUND
Additional Feature :
Ultra Precision
Tolerance :
±0.1%
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W