RN732ATTD1110F25
Mfr.Part #
RN732ATTD1110F25
Description
RES 111 OHM 1% 1/10W 0805
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Working Voltage :
150V
Resistance :
111Ohm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±1%
Terminal Shape :
WRAPAROUND
Construction :
RECTANGULAR PACKAGE
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm