RN732ATTD1102B25
Mfr.Part #
RN732ATTD1102B25
Description
RES 11K OHM 0.1% 1/10W 0805
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±0.1%
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Resistance :
11kOhms
RN73
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Composition :
Thin Film
Datasheets
RN732ATTD1102B25
KOA Speer Electronics, Inc. RN732ATTD1102B25
RN73 Series, Thin Film, 11kOhms, 0.1W 1/10W, ±0.1%, -55°C~155°C