RN732ATTD10R9D25
Mfr.Part #
RN732ATTD10R9D25
Description
RES 10.9 OHM 0.5% 1/10W 0805
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Pbfree Code :
Tolerance :
±0.5%