RN732ATTD1090C25
Mfr.Part #
RN732ATTD1090C25
Description
RES 109 OHM 0.25% 1/10W 0805
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Resistance :
109Ohm
Working Voltage :
150V
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C