RN732ATTD1053D25
Mfr.Part #
RN732ATTD1053D25
Description
RES 105K OHM 0.5% 1/10W 0805
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Working Voltage :
150V
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Resistance :
105kOhm
Tolerance :
±0.5%
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C