RN732ATTD1041B05
Mfr.Part #
RN732ATTD1041B05
Description
RES 1.04K OHM 0.1% 1/10W 0805
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±0.1%
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
ECCN Code :
EAR99
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Temperature Coefficient :
±5ppm/°C