RN732ATTD1004D25
Mfr.Part #
RN732ATTD1004D25
Description
RES 1M OHM 0.5% 1/10W 0805
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Thin Film
Factory Lead Time :
7 Weeks
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Working Voltage :
150V
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Tolerance :
±0.5%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Power (Watts) :
0.1W 1/10W