RN732ATTD1003C50
Mfr.Part #
RN732ATTD1003C50
Description
RES 100K OHM 0.25% 1/10W 0805
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Tolerance :
±0.25%
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
yes
Pbfree Code :
Resistance :
100kOhm
1 (Unlimited)
Working Voltage :
150V