RN731JTTD9421D50
Mfr.Part #
RN731JTTD9421D50
Description
RES 9.42K OHM 0.5% 1/16W 0603
Chip Resistor - Surface Mount
Working Voltage :
75V
Tolerance :
±0.5%
RN73
Pbfree Code :
Resistance :
9.42kOhm
Power (Watts) :
0.063W 1/16W
Size / Dimension :
0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm