RN731JTTD9312D50
Mfr.Part #
RN731JTTD9312D50
Description
RES 93.1K OHM 0.5% 1/16W 0603
1 (Unlimited)
Working Voltage :
75V
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
93.1kOhm
Tolerance :
±0.5%
Power (Watts) :
0.063W 1/16W
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm