RN731JTTD6122C50
Mfr.Part #
RN731JTTD6122C50
Description
RES 61.2K OHM 0.25% 1/16W 0603
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Power (Watts) :
0.063W 1/16W
Resistance :
61.2kOhm
WRAPAROUND
Working Voltage :
75V
Size / Dimension :
0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm