RN731JTTD4810C50
Mfr.Part #
RN731JTTD4810C50
Description
RES 481 OHM 0.25% 1/16W 0603
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Working Voltage :
75V
Resistance :
481Ohm
Tolerance :
±0.25%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Rated Power Dissipation (P) :
0.063W
Size / Dimension :
0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm