RN731JTTD4320F10
Mfr.Part #
RN731JTTD4320F10
Description
RES 432 OHM 1% 1/16W 0603
Tolerance :
±1%
Power (Watts) :
0.063W 1/16W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
TR, PUNCHED PAPER, 7 INCH
Additional Feature :
Ultra Precision
Rated Power Dissipation (P) :
0.063W
Size / Dimension :
0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
Resistance :
432Ohm
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Working Voltage :
75V
Temperature Coefficient :
±10ppm/°C