RN731JTTD4121B10
Mfr.Part #
RN731JTTD4121B10
Description
RES 4.12K OHM 0.1% 1/16W 0603
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Temperature Coefficient :
±10ppm/°C
Additional Feature :
Ultra Precision
Moisture Resistant
Working Voltage :
75V
Power (Watts) :
0.063W 1/16W
Resistance :
4.12kOhm