RN731JTTD34R0C25
Mfr.Part #
RN731JTTD34R0C25
Description
RES 34 OHM 0.25% 1/16W 0603
Power (Watts) :
0.063W 1/16W
Tolerance :
±0.25%
Resistance :
34Ohm
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Working Voltage :
75V
Rated Power Dissipation (P) :
0.063W
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C~155°C