RN731JTTD3323F25
Mfr.Part #
RN731JTTD3323F25
Description
RES 332K OHM 1% 1/16W 0603
Resistance :
332kOhm
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Rated Power Dissipation (P) :
0.063W
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Case Code (Metric) :
Surface Mount
Termination :
SMD/SMT
TR, PUNCHED PAPER, 7 INCH
Weight :
2.012816mg
Tolerance :
±1%
Size / Dimension :
0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
Surface Mount :
yes
Height :
450μm
Case Code (Imperial) :
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Voltage - Rated :
50V