RN731JTTD3300F10
Mfr.Part #
RN731JTTD3300F10
Description
RES 330 OHM 1% 1/16W 0603
Temperature Coefficient :
±10ppm/°C
Surface Mount
Pbfree Code :
Tolerance :
±1%
Resistance :
330Ohm
2
Working Voltage :
75V
Power (Watts) :
0.063W 1/16W
ECCN Code :
EAR99
Additional Feature :
Ultra Precision
Size / Dimension :
0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm