RN731JTTD32R4D50
Mfr.Part #
RN731JTTD32R4D50
Description
RES 32.4 OHM 0.5% 1/16W 0603
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Size / Dimension :
0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Tolerance :
±0.5%
Rated Power Dissipation (P) :
0.063W
yes
Working Voltage :
75V