RN731JTTD32R4C25
Mfr.Part #
RN731JTTD32R4C25
Description
RES 32.4 OHM 0.25% 1/16W 0603
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Power (Watts) :
0.063W 1/16W
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Rated Power Dissipation (P) :
0.063W
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Series :
RN73
Working Voltage :
75V