RN731JTTD32R0D100
Mfr.Part #
RN731JTTD32R0D100
Description
RES 32 OHM 0.5% 1/16W 0603
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Tolerance :
±0.5%
Power (Watts) :
0.063W 1/16W
Size / Dimension :
0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
Working Voltage :
75V