RN731JTTD3281F10
Mfr.Part #
RN731JTTD3281F10
Description
RES 3.28K OHM 1% 1/16W 0603
yes
Additional Feature :
Ultra Precision
Temperature Coefficient :
±10ppm/°C
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Tolerance :
±1%
TR, PUNCHED PAPER, 7 INCH
Working Voltage :
75V
Rated Power Dissipation (P) :
0.063W
Power (Watts) :
0.063W 1/16W
Size / Dimension :
0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
Resistance :
3.28kOhm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Datasheets
RN731JTTD3281F10
KOA Speer Electronics, Inc. RN731JTTD3281F10
FIXED RESISTOR SURFACE MOUNT, RN73 Series, Thin Film, 3.28kOhm, 0.063W 1/16W, ±1%, -55°C~155°C