RN731JTTD3280B05
Mfr.Part #
RN731JTTD3280B05
Description
RES 328 OHM 0.1% 1/16W 0603
yes
Additional Feature :
Ultra Precision
ECCN Code :
EAR99
Resistance :
328Ohm
Temperature Coefficient :
±5ppm/°C
Rated Power Dissipation (P) :
0.063W
Power (Watts) :
0.063W 1/16W
RN73
Size / Dimension :
0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
Tolerance :
±0.1%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
TR, PUNCHED PAPER, 7 INCH
Working Voltage :
75V