RN731JTTD3243D50
Mfr.Part #
RN731JTTD3243D50
Description
RES 324K OHM 0.5% 1/16W 0603
Power (Watts) :
0.063W 1/16W
0603 (1608 Metric)
ECCN Code :
EAR99
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Rated Power Dissipation (P) :
0.063W
FIXED RESISTOR
Working Voltage :
75V