RN731JTTD3243C25
Mfr.Part #
RN731JTTD3243C25
Description
RES 324K OHM 0.25% 1/16W 0603
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Rated Power Dissipation (P) :
0.063W
Tolerance :
±0.25%
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Resistance :
324kOhm
Power (Watts) :
0.063W 1/16W
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C