RN731JTTD3201B05
Mfr.Part #
RN731JTTD3201B05
Description
RES 3.2K OHM 0.1% 1/16W 0603
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
TR, PUNCHED PAPER, 7 INCH
Working Voltage :
75V
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Rated Power Dissipation (P) :
0.063W
Resistance :
3.2kOhm