RN731JTTD3122C25
Mfr.Part #
RN731JTTD3122C25
Description
RES 31.2K OHM 0.25% 1/16W 0603
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Resistance :
31.2kOhm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Rated Power Dissipation (P) :
0.063W
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Tolerance :
±0.25%