RN731JTTD3092C25
Mfr.Part #
RN731JTTD3092C25
Description
RES 30.9K OHM 0.25% 1/16W 0603
Power (Watts) :
0.063W 1/16W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
30.9kOhm
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Tolerance :
±0.25%
1 (Unlimited)
Working Voltage :
75V
Size / Dimension :
0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
Rated Power Dissipation (P) :
0.063W
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm